درباره ما

شرکت سروش دیتا به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده یادگیری الکترونیکی با همکاری موسسات سیمای نوین و کلام زنده اقدام به برگزاری دوره های مهارت های زندگی نموده است.

نحوه آموزش در این دوره ها به صورت یادگیری الکترونیکی است. بدین معنا که کاربر بدون نیاز به حضور در کلاس فیزیکی، می تواند آموزش خود را از طریق رایانه واینترنت در تمامی ساعات شبانه روز و هفت روز هفته، بدون محدودیت پیگیری نماید. متقاضیان در زمان های مشخصی می توانند به صورت آنلاین و یا تلفنی با استاد مربوطه به صورت مستقیم صحبت نموده و همچنین سوالات خود را از طریق سامانه و ایمیل برای استاد مربوطه ارسال نمایند و در اسرع وقت پاسخ خود دریافت کنند.

از دیگر مزایای این شیوه می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

• هزینه پایین تر ثبت نام

• کاهش هزینه های حمل و نقب، اتلاف وقت، ترافیک و ...

• دسترسی درتمام ساعات شبانه روز به مطالی درسی و مطالعه نامحدود

• استفاده از آخرین فن آوری ها در آموزش

موسسه کلام زنده : این مجموعه آموزشی با بیش از 19 سال کار حرفه ای، دست 35 هزار نفر را در دست خود قرار داده و انسان ها را با خود آشتی داده است. صلح با خویشتن، صلح با دیگران، صلح با زندگی و این ممکن نیست مگر با شناخت خود و روابط خود برای هماهنگی با قواعد بازیهای زندگی. کلام زنده با یاری گرفتن از فلسفه ی هستی شناسی، با بازیهای عملی و مؤثر امکان این تجربه را میسر کرده است.

موسسه سیمای نوین : این مجموعه با بیش از یازده سال تجربه کاری ارزنده در زمینه های ساخت فیلم ، عکاسی ، پژوهش ، تحقیق و تالیف کتاب و مشارکت در پروژه های آموزشی بستر علمی فرهنگی مناسبی را ایجاد نموده است .