مسافران تجاری ممتاز

0
49

با رونق بازار مالی، بسیاری از شرکت ها شروع به ارائه مشوق های عجیب و غریب به اعضای تیم از جمله هلیکوپتر برای شرکت در جایزه بزرگ بریتانیا کردند. محبوبیت سفرهای همایشی و تشویقی به حدی بود که ما تیم تخصصی را به طور خاص برای خدمت به این بازار پررونق معرفی کردیم. DC-10 یکی از محبوب ترین هواپیماهای ما در این دوران بود که برای ترتیب دادن تعدادی سفر گروهی به کارائیب برای فروشندگان برتر از شرکت بلیط هواپیما  های بیمه و مالی استفاده می شد.

برای بسیاری از مردم، نمی‌توانید از هوانوردی در دهه 80 بدون بحث در مورد نماد صنعت در آن دهه – کنکورد – نام ببرید. با توجه به اینکه اکثر مسافران تجاری ممتاز از کنکورد برای سفرهای ماوراء اطلس خود استفاده می کنند، ما جایگاهی در بازار پیدا کردیم و هواپیماهایی را برای ارتباط با کنکورد در هر دو فرودگاه JFK و هیترو رزرو کردیم. Learjet 35 با کارایی بالا مورد علاقه مشتریانی بود که عجله داشتند تا به مقصد نهایی خود پس از سفر اقیانوس اطلس برسند.

دهه 90 اگرچه اکنون تصور زندگی بدون آن دشوار است، دهه 90 چشم انداز فناوری را ارتقا داد و بلیط هواپیما مشهد کیش  با معرفی شبکه جهانی وب برای همیشه آن را تغییر داد. به عنوان یک دهه رشد کلی، دهه 90 شاهد معرفی گلف استریم 5 و گلوبال اکسپرس با برد فوق العاده به بازار چارتر بود که به مسافران جت خصوصی این امکان را می داد که بدون توقف از لندن به مقصدهای محبوبی مانند سنگاپور و کیپ تاون پرواز کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید