9 ویجت برتر آب و هوا برای اندروید


برنامه های آب و هوا بی شماری در فروشگاه گوگل پلی موجود است که بسیاری از آنها شامل ویجت هایی برای صفحه اصلی هستند. با این حال، تعیین اینکه کدام اپلیکیشن، بهترین ویجت ها را برای نیازهای شما ارائه می دهد، اغلب دشوار است.

به گزارش تکناک، صفحات توضیحات این برنامه‌ها ممکن است ویژگی‌ها و عملکردها را فهرست کنند، اما اغلب یک عنصر مهم را کنار می‌گذارند وآن اسکرین شات‌های خود ویجت‌ها است.

بدون دیدن ویجت‌ها در عمل، دشوار است که بدانید که چگونه این ویجت ها در صفحه اصلی دستگاه اندرویدی شما به نظر می‌رسند و آیا اطلاعات مورد نظر شما را ارائه می‌دهند یا خیر.

علی‌رغم این چالش، ویجت های آب و هوا روشی فوق‌العاده راحت برای پیگیری وضعیت آب و هوا بدون نیاز به باز کردن خود برنامه هستند. علاوه بر این، این ویجت ها برای استفاده حداکثری از صفحه اصلی دستگاه شما بسیار مهم هستند. به عنوان مثال، وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوید، می‌توانید به سرعت صفحه اصلی خود را بررسی کنید تا ببینید با توجه به آب و هوا چه لباسی باید بپوشید.

در ادامه 9 برنامه از برترین ویجت های آب و هوا در سال 2023 برای اندروید را به شما معرفی خواهیم کرد.

برنامه Geometric Weather

استفاده از برنامه Geometric Weather کاملاً رایگان است. این برنامه می‌تواند گزینه‌ها و ویجت‌های متعددی را ارائه کند. این ویجت‌ها، قابل تنظیم به 2×1، 2×2، 3×1، 3×2، 4×1، 4×2، و 4×3 هستند که در مجموع 13 مورد را می‌توان انتخاب کرد که تم‌های متفاوتی دارند. امکانات متعددی در ایمن ویجت وجود دارد؛ مثلا شما می توانید آب و هوای روز یا هفته پیش رو را بررسی کنید، به پیش بینی ساعتی دسترسی داشته باشید یا حتی آب و هوای چندین شهر را به طور همزمان زیر نظر داشته باشید.

وقتی صحبت از سفارشی‌سازی می‌شود، می‌توانید اندازه، شکل، سطح شفافیت، سبک مشاهده، رنگ متن، فونت، اندازه متن و تراز این ویجت را تغییر دهید. خود این برنامه بسیار شبیه آنچه گوگل در دستگاه های پیکسل خود ارائه می دهد، به نظر می رسد و یک رابط کاربری دقیق و در عین حال سادهرا نشان می دهد.

برنامه Unofficial NOAA Weather

NOAA Weather Unofficial یک برنامه آب و هوای مناسب است که پنج ویجت آب و هوای مجزا را ارائه می دهد که در اندازه های 4×2، 2×1، 1×1 و 5×1 هستند. شما می توانید مکان خود را به طور خودکار تعیین کنید یا یک مکان تعریف شده تنظیم کنید. فواصل به روز رسانی از 15 دقیقه تا 4 ساعت متغیر است و حتی شما می توانید زمان دستی را برای به روز رسانی پیش بینی خود تنظیم کنید. همانطور که انتظار دارید، می توانید از بین درجه سانتیگراد یا فارنهایت دمای مورد نظر خود انتخاب کنید.

همچنین شما می توانید واحدهای سرعت و همچنین اندازه گیری فاصله را تنظیم کنید.. در واقع، تنها مشکل این نسخه این واقعیت است که شما نمی توانید تبلیغات برنامه را حذف کنید، اگرچه این موضوع به کاربرد این صدمه ای وارد نمی کند. نسخه پولی این برنامه تبلیغ ندارد.

برنامه Yahoo Weather

Yahoo Weather یکی از برنامه های آب و هوایی با ظاهری فوق العاده است و طراحی جذابی دارد که به راحتی قابل خواندن است. البته، نقطه ضعف این برنامه این است که شما از نسخه یاهو استفاده خواهید کرد. این برنامه هم تبلیغات دارد. در این برنامه هفت ویجت آب و هوا وجود دارد، و اندازه آنها از 1×2، 2×2، 4×1، و 4×2 متغیر است.

هنگام انتخاب یک ویجت، می‌توانید انتخاب کنید که پس‌زمینه نمایش داده شود یا تصویر Flickr ارسال شده توسط کاربران مربوطه، که نام عکاسان را در گوشه پایین سمت چپ نشان می‌دهد. همچنین می توانید یک مکان خاص را انتخاب کنید. ویجت های 2×2 و 4×1 قابل تغییر اندازه هستند.

برنامه Weather Forecast

این برنامه ویجت های استثنائی ارائه می دهد. در مجموع در این برنامه هشت ویجت وجود دارد و اندازه آنها از 4×1، 4×2، 4×3 و 4×4 متغیر است، و می توانید انتخاب کنید که آنها را با پس زمینه شفاف یا با پس زمینه های مبتنی بر آب و هوا که با پیش بینی تغییر می کنند، نمایش داده شوند. این برنامه به خودی خود رایگان است، اگرچه حاوی تبلیغاتی است که نمی توانید آنها را حذف کنید.

برنامه 1Weather Forecasts & Radar

این برنامه هم ویجت های فوق العاده ای ارائه می دهد اما تنها ایراد آن چندین مورد گزارش نادرست است. وقتی صحبت از ویجت های 1Weather به میان می آید، در مجموع 12 ویجت وجود دارد که از 1×1، 2×1، 2×2، 2×3، 3×4، 4×1، 4×2 و 4×3 متغیر است.

ویجت ها قابل تغییر اندازه نیستند، اما برخی از گزینه های سفارشی سازی برای منحصر به فرد کردن آنها وجود دارد. سبک‌های چیدمان متعدد، گزینه‌های رنگ پس‌زمینه روشن و تیره و رنگ‌های تاکیدی سفارشی وجود دارد. 1Weather دارای ویجت های جذابی است.

برنامه CARROT Weather

CARROT Weather یکی از بهترین برنامه های موجود در لیست امروز ما است و جایگزینی مناسب برای برنامه Dark Sky که یک برنامه آب و هوای فوق العاده که اپل خریداری کرده است، می باشد. علاوه بر طراحی استثنایی این نسخه، این برنامه سرگرم کننده نیز هست. هر گزارش آب و هوا مملو از پیش‌بینی‌های پیچیده و خنده‌دار است، که به برنامه، ویژگی سرگرم‌کننده می‌دهد.

نکته منفی این است که این برنامه فقط 2 ویجت دارد و این دو ویجت از 3×2 تا 4×1 متغیر هستند. بعلاوه، برای استفاده از ویجت ها باید اشتراک ماهانه یا سالانه خریداری کنید، زیرا آنها به صورت رایگان در دسترس نیستند. ویجت های این برنامه، بسیار ساده و بدون گزینه‌های سفارشی‌سازی هستند که دمای فعلی، بالا و پایین‌ترین دما روز را نشان می دهد که این موارد تماشای صفحه نمایش شما را لذت بخش می‌کند.

برنامه Today Weather

برنامه Today Weather بیشترین ویجت ها را در لیست امروز ارائه می دهد. به طور دقیق، در این برنامه کل بیست و سه ویجت ارائه می دهد. اندازه‌های این ویجت‌ها از 1×1، 2×1، 2×2، 3×2، 4×1، و 4×2 است و گزینه‌های قالب‌بندی بسیاری از جمله رنگ پس‌زمینه، رنگ متن، رنگ نماد و حتی مجموعه ای از آیکون‌ها را ارائه می‌دهند.

همچنین چند ویجت با پس‌زمینه وجود دارد که با توجه به پیش‌بینی محلی شما، ظاهر آنها تغییر می‌کند. اگر می خواهید این برنامه را بدون تبلیغ داشته باشید، کافی است که فقط یک بار این برنامه را به مبلغ 6.99 دلار بخرید و یا اینکه از نسخه رایگان آن استفاده کنید اما تبلیغات آن را ببینید.

برنامه Weather by WeatherBug

برنامه Weather by WeatherBug به شما امکان دسترسی رایگان به انواع اطلاعات مفید را می دهد تا شما را از آب و هوای فعلی و هر رویداد مربوط به آب و هوا مطلع کند. شما می توانید پیش بینی های ساعتی و 10 روزه و همچنین 20 نقشه مختلف آب و هوا را دریافت کنید. یکی از ویژگی‌های جالب برنامه Weather by WeatherBug، هشدار رعد و برق اسپارک است که به شما در صورت وجود رعد و برق در منطقه، اطلاع می‌دهد.

این برنامه شامل تبلیغات است و دارای گزینه های اشتراک ماهانه و سالانه برای حذف تبلیغات است. Weather by WeatherBug دارای پنج ویجت است: 1×1، 2×1، 2×2، 3×1، و 4×2. سه مورد از ویجت ها آب و هوا و دمای فعلی را نمایش می دهند، در حالی که یکی دو روز آینده و دیگری کل هفته را با جزئیات بیشتر در مورد رطوبت و باد نمایش می دهد. گزینه های سفارشی سازی زیادی برای ویجت ها وجود ندارد. اما با این حال، شما می‌توانید رنگ‌های پس‌زمینه و متن را انتخاب کنید، سطح شفافیت را سفارشی کنید، و مکان خاصی را انتخاب کنید (. اگر به دنبال ویجت هایی هستید که جذاب و ساده باشند، این برنامه را از دست ندهید.

برنامه AccuWeather: Weather Radar

یکی از بهترین برنامه های این لیست قطعا همین برنامه است. این برنامه دقیق ترین برنامه موجود در این لیست نیز هست. این برنامه ده ویجت دارد و آنها از 3×3، 4×1، 4×2، و 4×5 متغیر هستند اما فقط شش مورد از آنها رایگان هستند.

برای همه ویجت ها شما می‌توانید پس‌زمینه‌های تیره یا سفید را انتخاب کنید و می‌توانید شفافیت را به صورت دستی تنظیم کنید. با اشتراک ماهانه یا سالانه پولی، شما می‌توانید قفل ویژگی‌های اضافی و برنامه ای بدون تبلیغات داشته باشید. اشتراک Premium+ دسترسی به داده‌های پیش‌بینی پیشرفته، گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتر مانند اعلان‌های مداوم و نمودارهای پیش‌بینی ساعتی، و همچنین چهار ویجت بیشتر را برای کاربر فراهم می‌کند.

نوشته 9 ویجت برتر آب و هوا برای اندروید اولین بار در تک ناک – اخبار دنیای تکنولوژی. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید