مایکروسافت به‌روزرسانی ویندوز 11 را برای هولولنز 2 عرضه کرد


مایکروسافت به تدریج آپدیت رایگان ویندوز 11 برای هدست واقعیت ترکیبی هولولنز 2 را ارائه خواهد کرد. این به‌روزرسانی، پشتیبانی مداوم از پلتفرم، آپدیت‌های امنیتی ماهانه و عملکرد بهینه‌تر را برای این دستگاه به ارمغان خواهد آورد.

از جمله ویژگی‌های جدید آپدیت جدید هولولنز 2، می‌توان به ابزارهای توسعه‌دهنده مانند Microsoft Edge WebView2 اشاره کرد که به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا HTML، CSS و جاوا اسکریپت را در برنامه‌های بومی روی هدست اجرا کنند.

ویژگی کلیدی دیگر، حاشیه نویسی‌های سه بعدی است که به کاربران این امکان را می‌دهد که روی هر چیزی که در اطراف خود می‌بینند حاشیه نویسی کنند؛ از روی یک سطح و یا شی یا گرفته تا هر جای دیگری در کادر.

هولولنز 2

مایکروسافت همچنین در این به‌روزرسانی یک حالت محدود را نیز به هولولنز 2 اضافه کرده که برای کسب و کارها امکان می‌دهد تا بتوانند کنترل کنند چه محتوایی در هدست واقعیت ترکیبی نشان داده شود.

به گفته مایکروسافت کاربران هولولنز 2 می‌توانند همچنان در ویندوز 10 بمانند، اما اگر می‌خواهند از این هدست با سیستم‌عامل جدیدتر استفاده کنند، فقط کافیست به بخش بررسی به‌روزرسانی‌ها در قسمت Update & Security از تنظیمات دستگاه مراجعه کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید